Showing all 4 results

JOKO BLEND alginatinės kaukės

Kokybiški, efektyvūs ir laiko patikrinti aparatai

Išsamios konsultacijos telefonu, el. paštu ir gyvai

Individuali įrangos paieška pagal kliento užklausą

Nemokamas pristatymas nuo 69 Eur.

Ne paslaptis, kad visi norime lygios, gaivios, skaisčios, jaunatviškos bei stangrios veido odos. Taip pat siekiame, kad spuogeliai ar raukšlės mus aplenktų. Skaisčia, lygia, stangria, jaunatviškai atrodančia oda tikrai galėsite džiaugtis, jei tinkamai ją prižiūrėsite. Na, o viena efektyviausių priemonių tinkamai veido priežiūrai užtikrinti yra alginatinės veido kaukės. Jos ypatingos tuo, kad yra gaminamos iš jūros dumblių, tačiau taip pat praturtinamos ir kitomis sudedamosiomis dalimis. Jų galite įsigyti ir mūsų internetinėje parduotuvėje.

Alginatinės veido kaukės mūsų internetinėje parduotuvėje sudaro ypač didelį pasirinkimą

Alginatinės veido kaukės mūsų internetinėje parduotuvėje sudaro labai didelį pasirinkimą. Tai – alginatinė normalizuojanti žaliojo molio gelinė kaukė su melisa, deimantinė alginatinė kaukė, stiprinamoji veido kaukė kapiliarinei odai su ekskulinu, alginatinė kaukė su vitaminais, drėkinanti alginatinė veido kaukė sausai odai; alginatinė kaukė su spirulinu, regeneruojanti alginatinė kaukė su sraigių ekstraktu, alginatinė veido kaukė su hialurono rūgštimi, alginatinė veido kaukė su alijošiaus ekstraktu ir t.t.

Alginatinės veido kaukės yra praturtintos ypač vertingais komponentais

Džiugina tai, kad alginatinės veido kaukės, kurias galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje, yra praturtintos ypač vertingais komponentais, todėl švelniai puoselėja jūsų veido odą, veiksmingai sprendžia jos problemas, padeda išlaikyti jos jaunatviškumą bei gaivumą. Vienas komponentų, kuriuo yra praturtintos alginatinės kaukės: hialurono rūgštis – tai ypač svarbus komponentas, kuris būtinas, norint išlaikyti odos drėgmę bei jaunatviškumą, tačiau jau apie 25 – uosius metus, mūsų organizmas šios rūgšties ima gaminti mažiau, todėl svarbu naudoti veido odos priežiūros priemones, kurių sudėtyje yra hialurono rūgšties. Dar vienas komponentas, tai – alijošiaus ekstraktas: jis ramina sudirgusią odą, suteikia jai gaivumo. Taip pat pas mus galite įsigyti veido kaukių su sraigių ekstraktu – tai puikus pasirinkimas brandžios odos savininkėms, oda taps lygesnė, glotnesnė. Dar vienas svarbus komponentas yra granatų ekstraktas – jis suteiks gaivumo bei švytėjimo, padės išlaikyti jaunatvišką odą. Ne ką mažiau svarbi yra ir kita sudedamoji alginatinių kaukių dalis – rožių žiedlapiai, drėkinantys bei maitinantys odą. Svarbūs ir vitaminai – jie taip pat drėkina ir maitina, atgaivina pavargusią odą. Alginatinė veido kaukė su ramunėlėmis – nuramins bei atpalaiduos sudirgusią odą, atgaivins, sumažins paraudimus, pašalins perštėjimo jausmą.

Kodėl verta rinktis alginatines veido kaukes?

Alginatinės veido kaukės yra pagamintos iš jūros dumblių, o taip pat – praturtintos įvairias kitais komponentais, todėl užtikrina įvairiapusę jūsų odos priežiūrą: ją drėkina, maitina, stiprina, saugo nuo neigiamų aplinkos veiksnių, jaunina, stangrina, skaistina, minkština. Jas paprasta bei saugu naudoti.

Alginatinė veido kaukė: kaip išsirinkti?

Atsižvelgiant į tai, kad alginatinės veido kaukės sudaro didelį pasirinkimą, renkantis reikėtų įvertinti ir tam tikrus veiksnius – tuomet ir išsirinkti bus lengviau. Pirmiausia, įvertinkite savo odos tipą: vienokios veido kaukės prireiks sausai veido odai, kitokios – brandžiai. Taip pat įvertinkite ir tai, su kokiomis odos problemomis kovojate – vienokios kaukės prireiks norinčioms sumažinti raukšleles, kitokios – norinčioms išnaikinti spuogelius. Taip pat atsakingai įvertinkite ir kitus savo odos poreikius: tai padės nuspręsti, kokia kaukė – drėkinanti, gaivinanti, stangrinanti, maitinanti ar šviesinanti jums yra šiuo metu reikalinga.

Alginatinės veido kaukės: kodėl jas verta pirkti internetu?

Alginatines veido kaukes verta pirkti internetu, nes tai – greitai bei patogu. Kokybiškų, iš jūros dumblių bei kitų komponentų pagamintų veido kaukių įsigysite greitai bei patogiai, tinkamiausiu metu. Pasirinktos alginatinės veido kaukės bus pristatytos jūsų nurodytu adresu.

Nerandate produkto? Spauskite čia, užpildykite formą ir mes Jums padėsime!