Kvalifikuotas UAB Labory serviso specialistas atlieka įvairius kosmetologinės įrangos remontus bei priežiūrą:

 • Įrangos priežiūra/ remontas gedimo atveju garantiniu bei pogarantiniu laikotarpiu
 • Iškvietimas į namus įrangai sugedus (mokama paslauga)
 • Individualiai pritaikomi papildomos garantijos variantai
 • Remontuojame, atliekame gedimo diagnostiką ne tik mūsų parduotuvėje įsigytų aparatų. Priimame į remontą visus kosmetologijos, grožio sričiai skirtus aparatus.

Pasirinkite užklausimo tipą ir užpildykite formą apačioje

Prašome nurodyti kuo detalesnę gedimo informaciją, pateikite nuotraukų ir vaizdo įrašų.

Prietaisai perduodami serviso specialistui per 2-5 d.d. Įrangos gedimas nustatomas per 3-4 d.d. po ko yra susisiekiama su klientu ir aptariami tolimesni įrangos remonto žingsniai.

Garantinio remonto forma (pildyti čia)

  Pogarantinio remonto forma (pildyti čia)

   Negarantinis remontas

   Pasibaigus prietaiso garantiniam laikotarpiui, siūlome negarantinės priežiūros ir remonto paslaugas.

   • Sugedusį prietaisą galima pristatyti į į Kaune esantį aptarnavimo saloną adresu (bus įrašytas adresas) arba iškviesti meistrą į namus (iškvietimo kaina Kauno mieste 20 EUR).
   • Nustačius prietaiso gedimą, taikomas diagnostikos mokestis – 25,00 EUR (smulkiems aparatams) arba kaina yra nustatoma individualiai, jei tai yra didesnių gabaritų komsetologijos prietaisai. Diagnostikos kaina vėliau yra įskaičiuojama į remonto kainą, jeigu klientas sutinka remontuoti prietaisą.
   • Jeigu diagnostikos metu yra nustatoma, kad prietaisui būtina pakeisti atsargines dalis, ar remonto kaina klientui atrodo, per didelė, už kurią įrangos savininkas atsisako mokėti, už diagnostiką sumokėti pinigai nėra grąžinami. Per 3-4 d.d. klientas turi perimti kosmetologinę įrangą.

   Prekę garantiniam remontui galite pristatyti į Kaune esantį aptarnavimo saloną adresu Savanorių pr. 110-1B,  44147 Kaunas arba galimas pristatymas per kurjerių tarnybą.

   Turite klausimų? Susisiekite su mumis Jums patogiausiu būdu: