Odos analizatoriai

Prekių per psl. 12 24 36 Visi

HYDRAFACIAL 5 in 1 + veido odos analizatorius

SKU: LA10225
1590,00  su PVM
Mokėti 3 vienodomis įmokomis po 530,00 

HYDRAFACIAL 7in1 su veido odos analizatoriaus funkcija

SKU: LA10268
1990,00  su PVM
Mokėti 3 vienodomis įmokomis po 663,33 

Nešiojamas UV veido odos analizatorius

SKU: LA10141
440,00  su PVM
Mokėti 3 vienodomis įmokomis po 146,67 

Nešiojamas UV veido odos analizatorius, nuoma

SKU: LA10141-1
440,00  su PVM
Mokėti 3 vienodomis įmokomis po 146,67 

Nešiojamas veido ir plaukų odos analizatorius

SKU: LA10256
559,00  su PVM
Mokėti 3 vienodomis įmokomis po 186,33 
+MOKYMAI

Odos analizatorius ir diagnostikos aparatas MC-880 su 6D moduliacija

SKU: LA10143
4900,00  su PVM
Mokėti 3 vienodomis įmokomis po 1633,33 
+MOKYMAI

Soft FX veido, kūno ir plaukų diagnostikos aparatas, (Italija)

SKU: LA10144
9625,00  su PVM
Mokėti 3 vienodomis įmokomis po 3208,33 

Veido odos analizatorius BEIR

SKU: LA10145
2200,00  su PVM
Mokėti 3 vienodomis įmokomis po 733,33 

Veido odos analizatorius WINNER

1690,00  su PVM
Mokėti 3 vienodomis įmokomis po 563,33 

Kokybiški, efektyvūs ir laiko patikrinti aparatai

Išsamios konsultacijos telefonu, el. paštu ir gyvai

Individuali įrangos paieška pagal kliento užklausą

Nemokamas pristatymas nuo 69 Eur.

Odos diagnostikos aparatas internetu

Nuolat girdime apie tai, kad labai svarbu yra rūpestingai prižiūrėti savo veido, kūno odą bei plaukus; juos drėkinti, maitinti, atkurti vientisumą; stiprinti plaukus, skatinti odos regeneraciją, ją stangrinti, šviesinti, suteikti jai elastingumo glotnumo, minkštumo. Tačiau dėmesį verta atkreipti į tai, kad visų pirmiausia, norėdami pasirūpinti savo veido, kūno oda ar plaukais, turime žinoti, kokia yra jų būklė. Tik tuomet galėsime parinkti efektyviausius problemų sprendimo būdus bei pasirinkti tokias priemones, kurios atneštų laukiamą rezultatą. Kai kuriais atvejais, įvertinti veido, odos ar plaukų būklę, galima pasitelkus ypač paprastus metodus, pavyzdžiui, tiesiog dėmesingai juos apžiūrėti. Tačiau profesionalus, tikslus bei aiškus veido odos, kūno odos ar plaukų įvertinimas galimas tik tuomet, kai, pasitelkus specialius prietaisus yra atliekama veido odos, kūno odos ar plaukų diagnostika. Tie prietaisai yra veido odos diagnostikos aparatas ir plaukų analizatoriai. Jų galite įsigyti ir mūsų internetinėje parduotuvėje. Tai – puikus pasirinkimas grožio salonams, SPA centrams ir t.t.

Odos ir plaukų analizatoriai: kokia yra jų svarba?

Veido odos diagnostikos aparatas ar plaukų diagnostikos aparatas – svarbūs ir reikšmingi prietaisai, siekiant pačių geriausių rezultatų grožio srityje. Šių prietaisų svarba yra labai įvairiapusė: • gaunami ypač svarbūs duomenys apie kliento odą ar plaukus: galima nustatyti odos pH, porų dydį, sebumo, drėgmės, elastingumo, keratino, kapiliarų būklę. Taip pat galima sužinoti, koks yra raukšlių gylis, plotis bei ilgis, koks plauko diametras bei jo struktūra. Galima nustatyti ir pleiskanų požymius. Visi šie duomenys leidžia tiksliai įvertinti plaukų bei odos būklę ir parinkti tinkamiausias priemones bei metodus jos puoselėjimui; • galima aptikti įvairias odos ligas bei problemas, pavyzdžiui, odos išsausėjimą, spuogus ir t.t.; • odos diagnostikos aparatas gali įvertinti ir odos amžių; • taip pat galima kaupti klientų duomenų bazė bei atliktų tyrimų rezultatus, tad vėliau juos galima palyginti bei įvertinti esamus pokyčius; • atliktų testų rezultatai gali būti persiunčiami klientui į išmanųjį telefoną ar išsiųsti į el. paštą.

Veido odos diagnostikos aparatas ir plaukų analizatoriai sudaro didelį pasirinkimą

Odos ir plaukų analizatoriai sudaro didelį pasirinkimą. Tai – veido, kūno ir plaukų diagnostikos aparatas, veido odos analizatorius su darbo stalu bei meistro kėdute, veido odos analizatorius, odos diagnostikos aparatas su 3D moduliacija ir 28 mln. HD pikselių ir t.t.

Odos ir plaukų analizatoriai: kaip išsirinkti?

Kai odos ir plaukų analizatoriai sudaro didelį pasirinkimą, gali būti sudėtinga nuspręsti, koks veido odos diagnostikos aparatas ar plaukų diagnostikos aparatas tiktų labiausiai. Atsakyti į šį klausimą bus kur kas lengviau, jei atsakingai įvertinsite savo darbo aspektus bei įrenginių funkcionalumą. Taip pat įvertinkite, ar jums reikalingas tik prietaisas, ar pageidaujate maksimalaus komforto (tokiu atveju, puikiu pasirinkimu taps veido odos diagnostikos aparatas su darbo stalu ir kėdute). Visi prietaisai yra ypač ergonomiško dizaino, tad galite būti tikri – kad ir, kiek tokio pobūdžio procedūrų atliksite, nejausite rankų nuovargio ar įtampos kaklo, pečių srityje. Prietaisai pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, remiantis moderniomis technologijomis, užtikrinamas ilgas tarnavimo laikas.

Odos ir plaukų analizatoriai: kodėl juos verta pirkti internetu?

Netrūksta priežasčių, kodėl veido odos diagnostikos aparatas ar plaukų diagnostikos aparatas turėtų būti perkamas internetu. Jūsų laukia didelis gaminių pasirinkimas, išsamūs jų aprašymai bei techninės charakteristikos užtikrins, kad išsirinkti bus labai paprasta. Taip pat sutaupysite daug laiko, jūsų laukia galimybė įsigyti gaminį sau patogiausiu metu. Išsirinktas prietaisas bus saugiau bei patogiai pristatytas jūsų nurodytu adresu.

Nerandate produkto? Spauskite čia, užpildykite formą ir mes Jums padėsime!