Labory Komanda

Mūsų komandoje dirba profesionalūs ir patyrę specialistai - dirbame ir tobulėjame dėl Jūsų ir Jums!

Valentina

Pardavimų vadybininkė

Turiu daugiau nei trijų metų patirties su įvairių kosmetologijos aparatų pardavimais. Domiuosi kosmetologijos rinkos naujienomis, stengiuosi išpildyti kiekvieno kliento lūkesčius, pasiūlyti pačius geriausius ir kokybiškiausius aparatus. Kiekvienam klientui parenku būtent jam skirta ir tinkantį aparatą, kuris atitiktų ( arba -  patenkintų ) Jūsų lūkesčius, kainos ir kokybės santykį.

Živilė

Aptarnavimo specialistė

Aptarnavimo sferoje dirbu ilgiau nei 10 metų. Esu atsakinga už užsakymų valdymą, prekių pristatymo terminų įgyvendinimą, sklandžių mokymų eigos priežiūra. Prisiliečiu prie kiekvieno kliento užsakymo, kuruoju jo surinkimą, seku pristatymo eigą, ir rūpinuosi, kad kiekvienas užsakymas būtų išpildytas laiku, tinkamai ir profesionaliai.

Aleksandra

Lektorė, kosmetologė, mokytoja

Daugiau nei 10 metų dirbau kosmetologę Londone, jau ilgiau nei metus tęsiu savo darbus Lietuvoje. Esu kvalifikuota kosmetologė, bei lektorė. Kievieną savo  mokinį stengiuosi išleisti į darbus maksimaliai pasiruošusį, išprususį, ir pasitikinti savimi, tuo ką jis daro savo veikloje. Visiškai “šviežiems” tik pradedantiems dirbti kosmetologams, patariu, kur galima ieškoti naudintos informacijos. Po mokymų rūpinuosi savo mokiniais, konsultuoju ir padedu įvairiose situacijose.

Gytis

Kosmetologinės įrangos garantinio aptarnavimo specialistas

Turiu aukštąjį koleginį elektronikos inžinieriaus išsilavinimą. Su kosmetologinių aparatų technine puse susidraugavau būdamas paauglys, ne veltui įstojau studijuoti inžinerijos. Tai mano arkliukas, kiekvieną dieną susiduriu su įvairiausiais aparatais. Stengiuosi maksimaliai greitai apžiūrėti įrangą, diagnozuoti gedimą, ir tinkamai atlikti aparato remontą.

Profesionaliai - profesionalams!

Apie Labory

Mes, kartu su Komanda, dalyvaujame užsienio parodose, todėl galime pasiūlyti Jums platų kosmetologijos aparatų pasiūlą. Porą kartų per savaitę dalyvaujame įvairiuose kvalifikuotose kosmetologijos seminaruose, mokymuose, kuriuose kas kartą įgauname naujų žinių ir galime pritaikyti jas savo darbe. Džiaugiamės, kad klientai pasitiki Musų komanda ir prašo rekomendacijų dėl kosmetologijos aparatų. Laukiame Jūsų užklausimų.

Sekite mus: