Rodoma 1–20 iš 48

Radijo dažnio aparatai

Efektyvus būdas gerinti odos būklę – profesionalūs kosmetologiniai radijo dažnio aparatai

Norite pasiekti tobulą odos būklę Jūsų klientams? Jei taip, profesionalus kosmetologinis radijo dažnio aparatų naudojimas gali būti Jūsų raktažodis sėkmei. Ši moderni kosmetologinė įranga yra naudojama įvairiose kosmetologinėse procedūrose, kad padėtų pagerinti Jūsų klientų odos tonusą, sumažinti raukšles ir kitus odos defektus.

Prekių per psl. 12 24 36 Visi
+MOKYMAI

BODYSHAPE 6 in 1 body and face shaping machine, 4 nozzles

SKU: LA202481
12000,00  su PVM
Mokėti 3 vienodomis įmokomis po 4000,00 
+MOKYMAI

Radijo dažnio (bipolinis) aparatas BioVex Flash (Ispanija)

SKU: BioVexflash
5890,00  su PVM
Mokėti 3 vienodomis įmokomis po 1963,33 
+MOKYMAI

Radijo dažnio ir ultragarsinės kavitacijos 36,6 KHz aparatas Cavex-R3 (Ispanija)

SKU: CavexR3
6980,00  su PVM
Mokėti 3 vienodomis įmokomis po 2326,67 
+MOKYMAI

Krioterapijos, kavitacijos ir radijo dažnio aparatas 4 in 1

SKU: LA202478
10999,00  su PVM
Mokėti 3 vienodomis įmokomis po 3666,33 
+MOKYMAI

Vakuumo ir radijo dažnio aparatas 2 in 1

SKU: LA202056
8900,00  su PVM
Mokėti 3 vienodomis įmokomis po 2966,67 
+MOKYMAI

RF Sculpt ID – 6 bangų: 448kHz, 500kHz, 532kHz, 615kHz, 680kHz, 1MHz, RF lazeris

SKU: LA202473
12900,00  su PVM
Mokėti 3 vienodomis įmokomis po 4300,00 
+MOKYMAI

Daugiafunkcinis, endoderminis kūno ir veido formavimo aparatas ENDO 5 in 1

SKU: LA202470
14900,00  su PVM
Mokėti 3 vienodomis įmokomis po 4966,67 
+MOKYMAI

LS9 VELA SHAPE kūno ir veido formavimo aparatas, 4 antgaliai

SKU: LA202099
14900,00  su PVM
Mokėti 3 vienodomis įmokomis po 4966,67 

Radijo dažnio aparatas veidui ir kūnui, 2 antgaliai

SKU: LA202431
650,00  su PVM
Mokėti 3 vienodomis įmokomis po 216,67 

Radijo dažnio aparatas veido stangrinimo procedūroms

SKU: LA10149
360,00  su PVM
Mokėti 3 vienodomis įmokomis po 120,00 

Kokybiški, efektyvūs ir laiko patikrinti aparatai

Išsamios konsultacijos telefonu, el. paštu ir gyvai

Individuali įrangos paieška pagal kliento užklausą

Nemokamas pristatymas nuo 69 Eur.

Radijo dažnio aparatas internetu

Tobula išvaizda – kiekvieno iš mūsų siekis. Puiku, kad dar niekada nebuvo taip lengva ir paprasta puikiai atrodyti – turime daug įvairių pasirinkimų tobulai išvaizdai pasiekti. Vienas jų yra ir radijo bangų aparatai, kuriais lengvai, greitai, saugiai bei patogiai atliksite įvairias grožio procedūras.

Radijo bangų aparatai - tobulai išvaizdai

Tobula išvaizda dovanoja mums ne tik gerą nuotaiką, bet ir leidžia labiau pasitikėti savimi, todėl tampa lengviau siekti tikslų bei įgyvendinti savo svajones. Radijo dažnio aparatas – efektyvus bei saugus pasirinkimas, norintiems susikurti savo svajonių išvaizdą bei siekiantiems ilgalaikio rezultato.

Radijo dažnio aparatai apima didelį pasirinkimą

Radijo bangų aparatai apima didelį pasirinkimą: mikroadatinės radijo dažnio terapijos aparatas; daugiafunkcinis veido odos atnaujinimo aparatas; endoderminio masažo kombainas, kavitacijos aparatai ir t.t. Šiais ir kitais radijo bangų aparatais lengvai, saugiai ir patogiai atliksite įvairias grožio, odos puoselėjimo, sveikatinimosi procedūras: nechirurgininį veido pakėlimą, odos stangrinimą, raukšlių mažinimą, odos atnaujinimą, kraujagyslių paalinimą, porų mažinimą; spuogų bei randų pašalinimą, strijų šalinimą, celiulito mažinimą, kūno apimčių mažinimą, riebalinio audinio mažinimą, toksinų šalinimą iš organizmo ir t.t. Taigi, radijo bangų aparatai padės efektyviai kovoti su tokiomis odos problemomis bei trūkumais, kaip spuogai, randai, celiulitas, strijos; leis atkurti bei išlaikyti odos gaivumą stangrumą, jaunatviškumą, o taip pat – mėgautis kur kas geresne savijauta (toksinų šalinimas iš organizmo sumažins lėtinių uždegimų tikimybę, leis jaustis žvaliau bei energingiau; riebalinio audinio mažinimas pagerins įvairias kūno funkcijas, suteiks daugiau pasitikėjimo savimi ir t.t.).

Radijo bangų aparatai - aukštos kokybės žaliavų bei modernių technologijų rezultatas

Kiekvienas radijo dažnio aparatas buvo pagamintas tik iš aukštos kokybės žaliavų, be to, buvo pasitelkiamos ir modernios technologijos. Šių prietaisų gamybos procesas – griežtai kontroliuojamas nuo pirmo iki paskutinio žingsnio. Rezultatas – ypač puikus: įrenginiai, kuriais saugiai, lengvai bei paprastai bus atliekamos liekninančios, jauninančios, savijautą gerinančios procedūros. Taigi, bus pateisinti net paties išrankiausio grožio paslaugų teikėjo bei gavėjo poreikiai ir lūkesčiai. Kiekvienas radijo dažnio aparatas komplektuojamas kartu su visomis reikalingomis detalėmis, kad gaminiu būtų galima pradėti naudotis iš karto.

Radijo dažnio aparatas: į ką svarbu atkreipti dėmesį renkantis?

Atsižvelgiant į tai, kad tokio pobūdžio aparatai sudaro labai didelį pasirinkimą, gali būti sudėtinga nuspręsti, kuris radijo dažnio aparatas tiktų labiausiai. Tačiau apsispręsti, koks radijo dažnio aparatas yra reikalingiausias, bus kur kas paprasčiau, jei atkreipsite dėmesį į tam tikrus akcentus. Vieni svarbiausių yra jūsų poreikiai bei lūkesčiai. Pavyzdžiui, jei norite sumažinti kūno apimtis bei riebalinį audinį, celiulito pėdsakus, pašalinti toksinus iš organizmo bei atlikti odos patempimą, tai šiuos jūsų poreikius bei lūkesčius puikiai pateisins endermologinio LPG masažo aparatas, o, jei pageidaujate odos patempimo, kolageno regeneracijos suaktyvinimo, veido bei mimikos raukšlių mažinimo, tai tokiu atveju, puikiu pasirinkimu taps kavitacijos aparatas. Taigi, įvertinkite savo poreikius bei lūkesčius ir ieškokite, kuris radijo dažnio aparatas galėtų juos geriausiai pateisinti. Taip pat įvertinkite, kokios detalės komplektuojamos kartu.

Kodėl radijo bangų aparatus reikėtų pirkti internetu?

Netrūksta priežasčių, kodėl radijo dažnio aparatas turėtų būti perkamas internetu. Sutaupysite daug laiko – galėsite pamiršti keliones iš vienos fizinės prekybos vietos į kitą, tad daugiau laiko turėsite grožio kūrimui. Radijų bangų aparatai sudaro didelį pasirinkimą, todėl tikrai rasite tokį, kuris pateisins jūsų poreikius bei lūkesčius. Jūsų taip pat laukia išsamūs aprašymai bei galimybė gaminius rūšiuoti pagal sau aktualius kriterijus, todėl išsirinksite greitai bei lengvai. Pasirinkti gaminiai bus pristatyti saugiai, jūsų nurodytu adresu.

Nerandate produkto? Spauskite čia, užpildykite formą ir mes Jums padėsime!