IPL plaukų šalinimo aparatai

Prekių per psl. 12 24 36 Visi

Apsauginiai akiniai IPL procedūroms su 3PL filtru

SKU: LA202075
119,00  su PVM
Atliekant IPL procedūras, akis veikia lazerio skleidžiamų bangų poveikis. Rinkoje pirmaujančios Amerikos kompanijos NoIR Laser Company L.L.C pagaminti akiniai suteiks

Apsauginiai akiniai lazerinėms procedūroms 200-1400nm

SKU: LA202075-1
119,00  su PVM
Produkto pavadinimas: apsauginiai akiniai lazerinėms procedūroms Tipo numeris: IPL 200-1400nm Specifikacija: Apsauginiai bangos ilgiai: 200-1400nm Optinis tankis: 1 VLT %:

Daugiafunkcinis kombainas 3in1 OPT + ND YAG+RF

SKU: LA30308
6800,00  su PVM
3in1 OPT + ND YAG RF lazeris siūlo: Lazerio procedūra: * Spuogų šalinimas * Raukšlių šalinimas * Randų šalinimas *

IPL PLAUKŲ ŠALINIMO LAZERIS daugiafunkcinis OPT IPL + RF + ND YAG

SKU: LA30315
6900,00  su PVM
Itin veiksmingos ir neskausmingos ilgalaikio plaukų šalinimo procedūros lazeris. Revoliuciškai sklandi glotnios odos technologija. Novatoriškas lazerio ir IPL technologijų derinys

IPL PLAUKŲ ŠALINIMO LAZERIS. SHR BD-39 daugiafunkcinis OPT + RF bipolinis + q lazeris

SKU: LA30316
5699,00  su PVM
Itin veiksmingos ir neskausmingos ilgalaikio plaukų šalinimo procedūros lazeris. Revoliuciškai sklandi glotnios odos technologija. Spalvotų ir nespalvotų tatuiruočių šalinimas. Termolifitingas.

Pikosekundinis tatuiruočių šalinimo lazeris + IPL + SHR + RF (SABD-59)

SKU: LA30317
7490,00  su PVM
SABD-59  prietaisas yra modernus, technologiškai pažangus prietaisas, kuris kosmetinėse procedūrose naudoja šviesos energiją ir elektromagnetinę bangą. Ši daugiafunkcinė įranga turi

IPL aparatai plaukų šalinimui

Odos plaukeliai – vienas tų dalykų, kurio tikrai negalime išvengti. Ne paslaptis ir tai, kad kiekvienas iš mūsų norime džiaugtis ne tik sveika ar gražia, bet ir lygia, glotnia, švelnia oda. Tokia oda, kuri ir atrodytų estetiškai, ir būrų malonu ją liesti. Tad turime ieškoti sprendimų, kurie mums dovanotų odą be plaukelių. Na, o IPL aparatai palukų šalinimui, yra vienas tokių pasirinkimų. Didelį asortimentą tokių prietaisų rasite mūsų internetinėje parduotuvėje.

IPL aparatai plaukų šalinimui – sveika, lygi, glotni ir graži oda

IPL aparatai plaukų šalinimui – kur kas daugiau nei vien tik galimybė džiaugtis oda be plaukelių. Dėmesį verta atkreipti į tai, kad šie aparatai buvo pagaminti remiantis ypač inovatyviomis technologijomis, todėl užtikrina itin puikius rezultatus: plaukeliai pašalinami taip, kad nebūtų daroma žala odai. Ne paslaptis, kad norėdami pašalinti odos plaukelius, galime rinktis ir įvairias kitas priemones, pavyzdžiui, skustuvą bei skutimosi gelį ar putas. Tačiau nesunku pastebėti, kad pakanka vos vieno neatsargaus judesio (o tai nutinka labai dažnai), kad skustuvu pažeistumėte odą. Na, o tokios priemonės, kaip skutimosi gelis ar skutimosi putos, gali suerzinti jautrią ar ją išsausinti. Taigi, depiliacija su ipl bei šią technologiją galintis užtikrinti plaukelių šalinimo aparatas yra ypač puikus pasirinkimas, kadangi plaukeliai bus pašalinti, išvengiant jūsų odos pažeidimo, suerzinimo bei išsausinimo. Be to, jūs taip pat išvengsite tų nemalonių įtampos akimirkų, kuomet iš visų jėgų stengiatės nepažeisti savo odos skustuvu. Taigi, visa tai jus dovanoja ne tik odą be plaukelių – galėsite džiaugtis oda, ant kurios ne tik nėra plaukelių, bet ir išsaugotas jos vientisumas, švelnumas, glotnumas. Tačiau ir tai – dar ne visi privalumai, kuriais jus gali nudžiuginti ipl plaukų šalinimo aparatas. Verta akcentuoti, kad ipl plaukų šalinimo aparatai užtikrina ypač trumpą` procedūros trukmę, o taip pat – pacientas nejaučia nemalonių pojūčių procedūros metu ar po jos. Dar daugiau, ipl lazeris plaukų šalinimui yra ypatingi ir dėl dar vienos priežasties. Puikiai žinome, kaip greitai atauga plaukeliai, jei jie buvo pašalinti, naudojant skustuvą ir skutimosi putas. Taigi, procedūrą tenka kartoti vėl ir vėl. O tai, reiškia, kad vėl turėsite tam ne tik skirti laiko, bet ir vėl, galbūt, pažeisime, suerzinsime, ar išsausinsime savo odą. Na, o ipl plaukų šalinimo aparatai yra ypatingi dar ir tuo, kad jais pašalinus plaukelius, pastarieji neataugs taip greitai, kaip atauga, naudojant skustuvą. Taigi, tai reiškia ypač puikų dalyką – naudodami ipl plaukų šalinimo aparatą, plaukelius šalinsite galėsite kur kas rečiau. Tad, taip sutaupysite labai daug savo brangaus laiko. Belieka tik daryti išvadą, kad plaukelių šalinimo procedūros ipl aparatais yra ypač geras pasirinkimas tiems žmonėms, kurie negali daug laiko skirti grožio procedūroms. Taip pat svarbu paminėti, kad ipl depiliacija gali būti taikoma ne tik kūnui, bet ir veidui.

IPL plaukų šalinimo aparatai – į ką svarbu atkreipti dėmesį renkantis ir kodėl verta įsigyti internetu?

Jei reikalingas ipl lazeris, pirkite internetu – laukia ne tik didelis gaminių pasirinkimas, bet ir pristatymas nurodytu adresu. Beje, pas mus taip pat rasite aparatų, kuriais galėsite pašalinti tatuiruotes. Be to, dažnai vyksta akcijos, tad jų metu plaukų šalinimo aparatas kainuos pigiau. Na, o, jei nežinote, koks plaukų šalinimo aparatas tiktų labiausiai, atsižvelkite į savo poreikius bei technines gaminio charakteristikas.

Nerandate produkto? Spauskite čia, užpildykite formą ir mes Jums padėsime!